Dovolená v Řecku bez dětí aneb TIPY na oblíbené hotely jen pro dospělé - Zajímavosti z Thassosu - recko-thassos.cz

Thassos je překrásný, romantický a klidný řecký ostrov, jehož magickou krásu musíte spatřit na vlastní oči, abyste pochopili, v čem jeho půvabné kouzlo spočívá...
Váš průvodce ostrovem
Přejít na obsah

Dovolená v Řecku bez dětí aneb TIPY na oblíbené hotely jen pro dospělé

recko-thassos.cz
Vytvořil v Tipy na dovolenou v Řecku ·
Tags: hotelAdultsOnlyhotelyjenprodospěléŘeckohotelbezdětíKefalonieKosRhodosThassosklidnádovolena

Jste starší pár, který má již děti odrostlé nebo jste bezdětná dvojice či parta přátel, která plánuje dovolenou bez dětí? Toužíte po skutečně klidné a pohodové dovolené, na které vás nebudou rušit žádné děti ať vaše nebo cizí? Chcete si užít líbánky, svatební cestu nebo výročí svatby v oáze klidu a luxusu?

Pak jsme právě pro vás, kteří chcete na své dovolené odpočívat bez dětského štěbětání, křiku, pláče a dětských klubů s animacemi, vytipovali speciální hotely pouze pro dospělé hosty / Adults Only. Do těchto hotelů děti nesmějí nebo mají povolen pobyt až od 16 nebo18 let.

Tyto tipy hotelů bez přítomnosti rodin s dětmi, začínají stoupat v oblibě u turistů bez dětí, a zde je výběr těch nejlepších a nejoblíbenějších:


5* Hotel Alexandra Golden Boutique pouze pro dospělé (18+)
Řecko, Thassos, Chrisi Ammoudia, Skala Panagia,


Tento intimní hotel pro páry, jenž patří k nejlepším hotelů na Thassosu, se nachází na ideálním místě přímo na nádherné Zlaté pláži (Golden Beach), v obklopení Egejského moře, voňavých borovic a majestátních hor.

Hotel kombinuje moderní architekturu s estetikou zaměřenou na maximální pohodlí, spokojenost a relaxaci hostů.

Chloubou tohoto hotelu je Lázeňské a Fitness centrum, výtečná restaurace a zejména pak krásné a moderně vybavené apartmány a mezonety s relaxační terasou a vlastním exkluzivním bazénem.Mezonety jsou navíc vybaveny v horním patře vířivkou a vodopádem na terase, z níž se vám nabízí úžasný výhled na moře. Doporučujeme!


Vyberte si:


4* Hotel Casa Cook Rhodes pouze pro dospělé (16+)
Řecko, Rhodos, Kolymbia

Nádherný, minimalistický hotel ve skandinávském stylu, se nachází  v letovisku Kolymbia na úchvatném úpatí velkolepé hory Tsampika.

Butikový hotel nabízí svým hostům luxusní apartmány, z nichž každý má svůj soukromý bazén s přístupem z pokoje + vlastní terasu, lehátka a houpací sítě. Dvoupodlažní apartmán je navíc vybaven vířivkou a překrásným výhledem!

Dále se můžete těšit na skvělou kuchyni se zdravými a místními produkty, snídani do pokoje, fitness centrum, báječnou atmosféru, pohodu, klid a relaxaci na mořské pláži i u bazénu!

Tento hotel pouze pro dospělé, nabízí skutečný luxus pro náročné a splňuje všechny požadavky na uvolněnou a relaxační dovolenou bez dětí! Doporučujeme.

Vyberte si:5* Hotel Tesoro Blu & Spa pouze pro dospělé (18+)
Řecko, Kefalonie, Skala

Tento úžasný Hotel Tesoro Blu & Spa stojí nedaleko pláže, je postaven a zařízen v duchu minimalistického designu, a je výbornou volbou pro dvojice vyžadující luxus v exkluzivním prostředí. Spojení výjimečného designu hotelu s jeho polohou na ostrově, vytváří auru klidného pobytu daleko za hranicemi reality všedních dnů.

Hotel nabízí hostům vstupní halu s recepcí a směnárnou, TV místnost, hlavní restauraci „Piacere“, středomořskou à la carte restauraci „Azzurro“ s výhledem na moře, „Bílý“ a „Černý“ bar v exkluzivním designu, venkovní bazén, venkovní jacuzzi, lehátka a ručníky u bazénu, slunečníky a altánky u bazénu, tenisový kurt, prestižně vybavené fitness a wellness centrum (sauna, hammam, jacuzzi, masáže, manikúra či pedikúra...

5* Hotel Diamond Deluxe Hotel & Spa pouze pro dospělé (16+)
Řecko, Kos, Lambi


Tento luxusní hotel pouze pro dospělé se rozprostírá u krásné písečné pláže v letovisku Lambi na ostrově Kos a nabízí úchvatný výhled na Egejské moře.

Jeho obrovskou předností je gurmánská restaurace, bezbarierový přístup, luxusní pokoje s plochou TV, DVD přehrávačem, PC s bezplatným internetem a koupelna s hydromasážním zařízením. Vybrané pokoje jsou i s přístupem do vlastního bazénu.

Dále se můžete těšit na večerní zábavní program, Wellness ráj s léčebnými místnotmi, bazénový komplex rozkládající se na ploše 2000 m atd...


Vyberte si:Návrat na obsah