Thassos sleva za včasnou rezervaci zájezdu 2020 + dítě zdarma - Zajímavosti z Thassosu - recko-thassos.cz

Thassos je překrásný, romantický a klidný řecký ostrov, jehož magickou krásu musíte spatřit na vlastní oči, abyste pochopili, v čem jeho půvabné kouzlo spočívá...
Váš průvodce ostrovem
Přejít na obsah

Thassos sleva za včasnou rezervaci zájezdu 2020 + dítě zdarma

recko-thassos.cz
Vytvořil v Slevy na dovolenou ·Užijte si dovolenou na Thassosu, relaxujte na krásných písečných plážích, poznávejte místní historii a objevte krásy řeckého ostrova Thassos.

Právě nyní je nejvhodnější doba pro objednávku zájezdu, neboť za včasnou rezervací získáte příjemné First Minute slevy, které vám zájezd na Thassos výrazně zlevní.

Pokud s vámi budou cestovat děti, pak máte nyní u vybraných hotelů a apartmánů navíc akční nabídku dítě zdarma nebo se slevou, či vybrané služby zadarmo, jako například All inclussive stravu nebo ubytování.

V nabídce zájezdů můžete vybírat z pobytů se snídaní, polopenzí nebo All inclusive a s dopravou leteckou, autobusovou či vlastní.

Nejvýhodnější slevy jsou na letecké zájezdy, které se v aktuální First Minute nabídce po odečtení slevy téměř cenově vyrovnají autobusovým zájezdů. Což je vynikající :-) Proč se trmácet k moři autobusem celý den a noc, když tam mohu být za 2 hodiny letecky a téměř za stejnou cenu. Skvělá volba pro každého, kdo plánoval kvůli menší ceně za dovolenou cestovat autobusem a díky nákupu v předstihu může vyrazit na dovču letecky (tedy pokud se nebojíte létat).

Chcete-li si vybrat pro svou letošní dovolenou to nejlepší ubytování s nejkvalitnějšími službami a na nejkrásnějším místě ostrova Thassos, pak rezervujte svou dovolenou hned teď. Později již výběr bude zúžený a nezískáte takové výhody jako za rezervaci v předstihu.

Návrat na obsah