Dovolená Thassos 2022 KATALOG - Last minute zájezdy a ubytování za zvýhodněnou cenu - recko-thassos.cz

Thassos je překrásný, romantický a klidný řecký ostrov, jehož magickou krásu musíte spatřit na vlastní oči, abyste pochopili, v čem jeho půvabné kouzlo spočívá...
Váš průvodce ostrovem
Přejít na obsah

Thassos dovolená 2022


Aktuální nabídky zájezdů na Thassos s First Minute nebo Last Minute slevou


Vyberte si níže typ dopravy (let, bus, kombinace) a po kliknutí začněte vybírat svou dovolenou z aktualizované online nabídky zájezdů od všech českých pojištěných cestovních kanceláří, které
na ostrov Thassos pořádají zájezdy. Za sebe doporučuji vybírat z nabídky zájezdů od ck Fischer >. Cestovka nabízí kvalitní hotely se skvělými službami pro rodiny s dětmi i pro páry bez dětí.


V případě, že se chystáte na Thassos vlastní dopravou, pak vybírejte níže ubytování - hotely, apartmány a vily na Thassosu bez dopravy. Najít ideální ubytování na Thassosu můžete rovněž s pomocí tohoto online rezervačního systému, který je přehledný, hotely a apartmány lze zobrazit na mapě, což vám usnadní výběr i rozhodování, a navíc za rezervaci ubytování v 90% neplatíte dopředu nic, platíte až po příjezdu na pobyt nebo během pobytu.


LETECKÁ DOPRAVA:
AUTOBUSOVÁ DOPRAVA:
KOMBINOVANÁ DOPRAVA:
VLASTNÍ DOPRAVA:


Svou dovolenou na Thassosu nebo jinde v Řecku, si můžete rezervovat nejen u české CK, ale také u německé CK, a to přes rezervační portál dovolena.cz, který provozuje cestovní agentura Student Agency. Německé cestovky vám většinou zaručí mnohem kvalitnější ubytování a někdy též lepší cenu. Další výhoda, kterou zakoupením zájezdu u německých CK získáte, je nabídka hotelů a prázdninových lokalit, které české cestovky nenabízejí.

S německou cestovkou můžete odletět na
dovolenou z Prahy nebo německých letišť.

Chystáte se na dovolenou na poslední chvíli? V tom případě vás zajisté bude zajímat nabídka zájezdů s Last Minute slevou od českých a německých CK, díky které můžete pořídit dovolenou velice výhodně a výrazně ušetřit.

Vyberte si z nejrozsáhlejší nabídky Last Minute zájezdů na řecký ostrov Thassos a rezervujte online. Rezervace je nezávazná a velice snadná. Obrovskou výhodou je pro vás i aktuální informace o volném termínu vámi vybraného zájezdu.


Jak vyhledávat LM zájezdy na Thassos

Last Minute zájezdy si můžete vyhledat dle typu dopravy (let, bus, kombinace, vlastní), data odletu/odjezdu, ceny zájezdu, počtu osob, možnosti stravovaní (bez stravy, All inclusive, snídaně, večeře nebo polopenze), typu ubytování (hotel, apartmán, vila…). Můžete také vyhledávat dle klíčového slova, které zadáte do políčka text anebo si vyfiltrovat zájezdy s další slevou, např. sleva na dítě, dárek k zájezdu, seniorská sleva apod. Vyhledávání zájezdů je velmi intuitivní a je sestavené pro co nejsnazší nalezení ideálního zájezdu.


Last minute zájezd je velmi oblíbeným řešením pro řadu turistů neb dnes mohou svou dovolenou snů zarezervovat a zítra zabalit kufry a vyrazit.


Last Minute zájezd na Thassos lze pořídit s předstihem až 2 měsíce před odletem/odjezdem. Výjimkou není ani
rezervace zájezdu jen jeden den před nástupem na dovolenou. Čím více se blíží termín odletu či odjezdu, o to levněji pořídíte váš zájezd. Pokud však budete čekat s rezervací na poslední chvíli, tak s největší pravděpodobností váš termín někdo zarezervuje mnohem dříve a vám tak nezbyde nic jiného, než začít vybírat z velice omezené nabídky zájezdů z nichž bude opravdu těžké vybrat ideální dovolenou. Čekat je zkrátka risk, který se málokdy vyplatí.  S rezervací zájezdu proto doporučujme neotálet.

Vyberte si zájezd na kouzelný ostrov Thassos přesně dle svých představ a užijte si skvělou dovolenou za výhodou cenu.

Návrat na obsah