Akční nabídky na dovolenou 2022 - lákavé slevy na zájezdy a akce zdarma - recko-thassos.cz

Thassos je překrásný, romantický a klidný řecký ostrov, jehož magickou krásu musíte spatřit na vlastní oči, abyste pochopili, v čem jeho půvabné kouzlo spočívá...
Váš průvodce ostrovem
Přejít na obsah


Tipy na výhodné akce pro letní, zimní či exotickou dovolenou 2022

Děti zdarma,
slevy za včasný nákup, skupinové, novomanželské a seniorské slevy, dárky zdarma, nízká záloha, cestovní pojištění zdarma, parkování na letišti zdarma a další lákavé nabídky ...

Také rádi využíváte různých slev a výhod? V podstatě, kdo by nechtěl něco levněji či zdarma a k tomu navíc nějaké výhodné překvapení, že? Právě proto jsem pro Vás připravila přehled různých lákavých slev, akcí a dárků zdarma, které na vás právě nyní čekají při rezervaci zájezdu.

Připravte si kávičku, pohodlně se usaďte a pojďte vybírat z pestré akční nabídky, díky které získáte vždy něco navíc.

Rozhodně n
eváhejte, ať zbytečně nepropásnete šanci na levnější dovolenou. Tato ideální příležitost nebude trvat věčně!!!

Pokud nevíte, kam si vyjet odpočnout, načerpat novou energii, kde strávit hezké chvilky s nejbližšími a přáteli, snadná pomoc se najde v akčních zájezdových dovolených nejen u moře, a to pro všechny věkové kategorie.

Největší radostí na rodinné dovolené jsou děti, využijte proto jedinečné příležitosti u zájezdu s akcí "dítě zdarma nebo se slevou“ a užívejte si s ratolestmi sluníčka, moře a koupání.

Dobrá zpráva je, že všechny zájezdy i přes veškeré slevy můžete zakoupit i na splátky a užívat si s rodinou a dětmi krásnou dovolenou, kterou si všichni tolik zasloužíte :-)
Odkazy na seznam akčních nabídek jsou směrovány na zájezdy do všech zemí, na které se akce a slevy vztahují. Pokud si budete přát zobrazit v nabídce akci či slevu nebo dárek zdarma platící pro Thassos - zadejte na stránce s vybranou akcí do vyhledávače zájezdů ZEMĚ: Řecko a OBLAST: Thassos a klikněte na hledat zájezd. Následně vám vyjedou akční nabídky pro tento ostrov.


Děti léto 2022 - pro tento rok jsou rodinné zájezdy s dětmi plné slev či ZDARMA


Užijte si letní dovolenou jak se patří i s dětmi. V létě 2020 je nemusíte již nechávat u prarodičů či tetiček nebo na táborech. Využijte lákavých slevových nabídek k letním zájezdům s dětmi, které vás nebudou stát o moc více než kdyby jste jeli sami bez dětí.

V řadě nabídek zájezdů je dokonce dítě zadarmo, a proto
udělejte radost i vašim dětem a vezměte je na krásnou rodinnou dovolenou u moře.

Seznam zájezdů s akčními nabídkami děti ZDARMA či se SLEVOU najdete zde >>
FIRST MINUTE aneb až 50% sleva za včasný nákup dovolené

FM Sleva je po slevě na dítě nejvýhodnější akční nabídkou na dovolenou. Díky této First Minutě slevě se dá výrazně za dovolenou ušetřit. Podmínkou slevy je, zarezervovat si zájezd co nejdříve, čímž Vám bude z katalogové ceny zájezdu odečtena sleva First Minute za včasný nákup ve výši až 50%. Zlevněná cena platí do 31.03.2020. Neváhejte si tedy tento zájezd co nejdříve objednat, neboť čím dříve si svou dovolenou zarezervujete, tím větší slevu získáte.

Seznam akčních zájezdů se slevou First Minute najdete zde >>Všechny akce, dárky a slevy na dovolenou 2022, přehledně na jednom místě

celou akční nabídku najdete:

zde na stránce s vyhledávacím formulářem akčních zájezdů, pobytů, slev a dárků  >>

Ve vyhledávacím formulářii vyberte zemi a nechte si zobrazit zájezdy se slevou, nebo se podívejte na téže stránce pod vyhledávačem, na jednotlivé nabídky slev, dárků zdarma a akcí, z kterých si můžete vybrat přesně ten typ slevy, který vám vyhovuje. Vybírat máte opravdu z čeho. Najdete zde obrovské množství  možností na vyhledání a objevení zajímavých slev a akcí na vaší levnou dovolenou.


Přehled všech akcí, slev a dárků k zájezdům, díky kterým letos ušetříte za dovolenou


Exkluzivně jen u Invia
Jedinečná nabídka slev a dárků k zájezdům, které najdete jen na Invia.cz. Vyberte si z nabídky a ušetřete za svoji dovolenou. Využijte toho, že být klientem CA Invia se vyplatí.NÍZKÁ ZÁLOHA
Cestovní agentura Invia nabízí možnost nízké zálohy na dovolenou, to znamená, že pokud právě teď nemáte dostatek peněz na úhradu zájezdu, můžete využít jedinečnou  nabídku na nízkou zálohu. Vyberte si svou vysněnou dovolenou z katalogových zájezdů se složením nízké zálohy 500  Kč - 1500 Kč a zbytek doplaťte později.


VÝLET ZDARMA
Získejte k vaší dovolené i výlet zcela zdarma. Nahlédněte do nabídky katalogových zájezdů, které tento požadavek splňují a vychutnejte si dovolenou s výletem ZDARMA.


AKCE
Pod nabídkou AKCE najdete zájezdy s nejrůznějšími dárky, dárečky a pozornostmi od cestovní kanceláře, která pořádá vybraný zájezd. Můžete získat například fotoalbum, opalovací krém, pareo...


Dále pod touto nabídkou najdete například výběrovou nabídku luxusní dovolené v all inclusive hotelu na pláži, nebo nabídku dovolené jen pro dospělé, to znamená, že budete ubytováni v hotelu, kde si v obklopení pohody a klidu, budete užívat jeden druhého, bez rušivého dětského křiku a hluku z animací pro dospělé i děti.SLEVA NA DÍTĚ
  • Ubytování a stravování pro dítě zcela ZDARMA
  • Pobyt a strava pro dítě zcela ZDARMA
  • Dítě jen za cenu 2500 Kč
  • VYUŽIJTE SLEVY PRO DĚTISENIORSKÁ SLEVA pro osoby od 55 let!


VYUŽIJTE SLEVY PRO SENIORY. Vyberte si ze široké nabídky zájezdů se slevou pro seniory. Vydejte se poznávat svět a ještě u toho ušetřete. Užijte si zralý věk naplno.

Pokud je alespoň jedné z cestujících osob v době před odjezdem na zájezd více jak 55 let, může získat skvělou seniorskou slevu u vybraných kapacit. Ve vybraných termínech vmáte nárok na výši slevy 40% ze základní katalogové ceny zájezdu!  Pokud jste dosáhli věku 60 let, máte nárok na slevu ve vybraném hotelu.NOVOMANŽELSKÁ SLEVA
  • Sleva 1000,- Kč na zájezd pro novomanžele
  • Novomanželská sleva 35%
  • Novomanželská sleva

Slevu pro novomanžele můžete využít na svatební cestu, která bezpochyby patří k největším životním událostem každého člověka. Jste-li novomanželé a rádi byste uplatnili slevu na vaši svatební cestu, tak neváhejte a pořiďte si zájezd s novomanželskou slevou.


KLUBOVÝ HOTEL - BAVTE SE SPOLU S DĚTMI
  • Amimace pro celou rodinu v češtině
  • Zábava pro celou rodinu v češtině
  • Fun&Active pro všechny věkové skupiny

Zájezdy s českými animačními programy, které z Vaší dovolené udělají zážitek na celý život. Sportovní i nesportovní aktivity, soutěže o ceny, kurzy ...


CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ZDARMA
Při objednávce vybraného zájezdu máte cestovní pojištění zadarmo.


DÁREK K ZÁJEZDU ZDARMA
Pokud rádi dostáváte dárky, tak není nic jednoduššího, než si vybrat z nabídky zájezdů nebo Last Minute zájezdů a těšit se na minimálně jeden dárek, který získáte jako odměnu za nákup u INVIA.CZ. Získat můžete například visací zámek a obal na zavazadlo, parkování na letišti zadarmo, čtečku knih atd.


A mnoho dalších SLEV A DÁRKŮ najdete zde >>


Návrat na obsah