Jak jsme hledali vodopády na Thassosu - recko-thassos.cz

Thassos je překrásný, romantický a klidný řecký ostrov, jehož magickou krásu musíte spatřit na vlastní oči, abyste pochopili, v čem jeho půvabné kouzlo spočívá...
Váš průvodce ostrovem
Přejít na obsah
Příroda a zvířata

Jak jsme hledali na Thassosu vodopády aneb kdo hledá, najde ...

Zaslechli jsme, že na Thassosu jsou kdesi v horách vodopády, tak jsme se je vydali hledat. Po úmorné cestě do hor, (auto jsme museli nechat ve vesnici Maries, dál s ním cestovat nešlo) jsme dorazili k překrásnému jezeru. Kolem samá zeleň a skály, avšak vodopád nikde.

cests k jezeru thassos
Cesta k jezeru
Jezero na Thassosu
Jezero


Prozkoumali jsme okolí a nic. Zklamaní jsme se po chvíli kochání nad krásami přírody Thassosu rozhodli jít zpět. Náhoda tomu však chtěla a přítel si musel odskočit do lesíka ulevit. Zašel malinko dál a po chvíli ho slyším křičet, "tady jsou"! Tak za ním letím celá natěšená a konečně spatřuji ty vodopády, které jsme tak toužili vidět. Pravda, trošku nás to zklamalo, na místo vodopádů tekl jenom čůrek vody, žádné Niagáry to tedy nebyly, ale přeci... Spokojeně jsme se tedy vraceli zpět domů i s několika snímky z úlovku.


Vodopády na Thassosu, Thassoské vodopády
Vodopády na Thassosu
Vodopád v horách thassos
Vodopády na Thassosu

.

THASSOS dovolená snů již od 4 090 Kč

Vyberte si z rozsáhlé nabídky zájezdů do překrásných letovisek ostrova Thassos. Rezervujte online za bezkonkurenční ceny a navíc s řadou dalších výhod (sleva na dítě, novomanželská či seniorská sleva apod.) ...

Podívat se do nabídky zájezdů >>


Creative Commons License

Thassos Fotografie, jejímž autorem je https://www.recko-thassos.cz , podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Unported.
Návrat na obsah