Peníze - jakou měnou platit na Thassosu - recko-thassos.cz

Thassos je překrásný, romantický a klidný řecký ostrov, jehož magickou krásu musíte spatřit na vlastní oči, abyste pochopili, v čem jeho půvabné kouzlo spočívá...
Váš průvodce ostrovem
Přejít na obsah
O Thassosu


Peníze, placení a směnárenské služby


Měnou na Thassosu, protože je to řecký ostrov, je samozřejmě euro (€). Ceny jsou přibližně stejné jako u nás, někde trochu výše (strava, taxi), někde trochu níže (ovoce, plážové vybavení).

Nejlepší je vzít si s sebou dostatečnou hotovost, protože v obchůdcích, na plážích a v rychlých občerstveních kartou nezaplatíte. Pokud si však nevezmete dostatek peněz, či prostě u Vás dojde k nečekaným výdajům, na ostrově najdete i bankomaty, zejména ve větších městech (Limenas, Limenaria, Potos...).

V najvětších městech najdete i banky, takže můžete využít i směnárenské služby. Koruny však nezaměňíte, spíše dolary či libry. Peníze Vám někdy zamění i v cestovních kancelářích.

Můj tip

Zajímá-li Vás, jak si k dnešnímu datu stojí euro či jiná měna, podívejte se na kurzovní lístek ČNB a poté si vyhledejte nejlepší kurzy měň. Případně můžete použít i kalkulačku měn aby jste byl/a/ v obraze.


THASSOS dovolená snů již od 4 090 Kč

Vyberte si z rozsáhlé nabídky zájezdů do překrásných letovisek ostrova Thassos. Rezervujte online za bezkonkurenční ceny a navíc s řadou dalších výhod (sleva na dítě, novomanželská či seniorská sleva apod.) ...

Podívat se do nabídky zájezdů >>

Návrat na obsah