Ostrov Thassos lodní výlety a rybářské plavby v Egejském moři - recko-thassos.cz

Thassos je překrásný, romantický a klidný řecký ostrov, jehož magickou krásu musíte spatřit na vlastní oči, abyste pochopili, v čem jeho půvabné kouzlo spočívá...
Váš průvodce ostrovem
Přejít na obsah
Dobré rady a tipy


Lodní výlety a Rybářské plavby Thassos

Pokud si chcete zpestřit svou dovolenou o nezapomenutelný zážitek na moři, ať formou výletu do okolí ostrova Thassos nebo plavbou za rybařením, tato stránka vám bude k užitu.


1) Rybaření Thassoss - rybolov v Egejském moři


Zdroj obrázku:. Facebook Tornado Fishing Βoat Thassos

Rybaříte rádi?  Pak byste si neměli nechat ujít možnost, vyplout na Egejské moře se zkušeným rybářem z týmu rybářů Tornado Fishing Βoat Thassos, který vás vezme na dobrodružný rybolov, během kterého si parádně zachytáte. Ulovené kousky si můžete ihned s kapitánem připravit například k obědu anebo si úlovky donést na ubytování.

Kontakt
Tornado Fishing Βoat Thassos
Potos, Řecko
+30 694 020 5858
E-mail


2) Zážitkový lodní výlet v Egejském moři do okolí Thassosu

Chcete vidět krásy Thassosu z moře při západu slunce, slunit se na palubě jachty, zastavit se na úchvatných místech pobřeží Thassosu a vykoupat se na liduprázdných plážích a v romantických zátokách, které jsou dostupné jen z moře? Pak se vydejte na krásný lodní výlet se zkušeným a milým kapitánem, který vám připraví nezapomenutelný zážitek z vaší dovolené na Thassosu. Během plavby si užijete kromě prosluněné relaxace na moři spojené s koupáním a poznáváním dech-beroucích krás ostrova Thassos, také skvělou zábavu, pochutnáte si na dobrém jídle z darů moře a lahodném víně. To vše v doprovodu příjemné hudby a báječné atmosféry.


Discovery Aegean Sea Cruises
Agenura nabízí svým zákazníkům širokou škálu plavidel a možností plavby. Pluje se kolem zelených pláží Thassosu a Kavaly.

Další možnost, kterou agentura nabízí, je dovolená na moři - plavba jachtou po dobu 3 - 5 - 7 a více dnů. Odplouvá se  ze všech řeckých přístavů na všechny řecké ostrovy!

Kontakt
přístav kavala a Limenaria Thassos
Kaválla, Kavala, Řecko

m.me/AegeanSeaCruises
Volat +30 694 323 0500Aeolus Yachting
Společnost nabízí denní plavby, dvoudenní plavby a zážitkové plavby s balíčkem na luxusní jachtě jachta HANSE 385.

Kontakt
Potos Thassos Island
64002
Volat  +30 6997116056Axion Esti
Společnost pořádá fantastické několika hodinové výlety lodí kolem skalnatém pobřeží, koupání v odlehlé zátoce, potápění... Účastníci zájezdu dostanou na lodi čerstvý oběd BBQ.

Kontakt
Limenaria, Řecko
Volat +30 694 458 9812

Návrat na obsah