Co vzít s sebou do lékárničky na cesty a dovolenou - recko-thassos.cz

Thassos je překrásný, romantický a klidný řecký ostrov, jehož magickou krásu musíte spatřit na vlastní oči, abyste pochopili, v čem jeho půvabné kouzlo spočívá...
Váš průvodce ostrovem
Přejít na obsah
Články, rady a informace na téma cestování, dovolená a zdraví


Myslete na své zdraví i na dovolené


Pro prožití bezstarostné dovolené
je nezbytné být na cestu vybaven
cestovní medicínou!Možná se již těšíte na daleké země, na společné zážitky s rodinou a přáteli. Aby nic nezkazilo Vaši dovolenou musíte nejen obezřetně volit cestovní kancelář a spolucestující, ale i co vzít s sebou… Co byste neměli opomenout, je myslet - na své zdraví.

Pro pobyt u moře, na horách, v jižních krajích, a také též pro letní pobyt v přírodě v ČR, je vhodné chránit pokožku nejen z vnějšku oděvem a ochrannými krémy, ale též je důležitá vnitřní ochrana. Maximální ochranu zaručí užívání v lékárnách dostupných přípravků, které jsou dobrým partnerem při cestování, např. FitMeSlim&Sun a ochranný krém se SPF 30 - 50 např. PANTHEDERM Solar 30 nebo 50+ s tím, že se nevystavujeme slunci v poledních hodinách.


Ochrana před průjmovým onemocněním způsobeným změnou stravy a nižším hygienickým standartem v některých zemích: Inubio forte (ještě lépe se Symbi I) je prevencí a je vhodné užívat jej již 2 týdny před cestou. Pokud by přece jen došlo k nejhoršímu mějte v záloze Endiaron (z lékárny).

Jste-li náchylní k častým infekčním onemocněním, podpořte vlastní imunitu. Nejúčinnějším naším přípravkem na podporu imunity je Immunity Star, který je třeba užívat 2 - 3 měsíce, aby došlo k významnému posílení imunity. Pro děti od 3 let je doporučováno Biomare Immuno (Bi-iomare caps). Máte-li horší trávení, vezměte si sebou trávící enzymy ENZYME STAR.

Přejeme Vám šťastnou cestu.

autor: Ing. Ilona ROZHOŇOVÁ
Zdroj: www.celostnimedicina.cz

Celková nabídka přípravků a potřeb na cesty:

- cestovní medicína
- cestovní lékárničky, potřeby na dovolenou a cestovní sady


Dovolená na prosluněném Thassos

Slevy až 50 % jsou v plném proudu. Nenechte si ujít příležitost k levnější dovolené pro rodinu s dětmi i dvojici :-)

Podívejte se do nabídky zájezdů >>

Návrat na obsah