Ceny shrnutí - recko-thassos.cz

Thassos je překrásný, romantický a klidný řecký ostrov, jehož magickou krásu musíte spatřit na vlastní oči, abyste pochopili, v čem jeho půvabné kouzlo spočívá...
Váš průvodce ostrovem
Přejít na obsah
Ceny


Ceny zboží a služeb na ostrově ThassosJe v celku těžké vás seznámit s cenami na Thassosu, jelikož se ceny, jako ostatně i jinde v Řecku či jiných koutech světa, velmi liší. Zkrátka to co koupíte někde levně, jinde můžete koupit o něco dráž a naopak. Cena stravy v rychlých občerstveních je obvykle nižší než u nás, v restauracích trochu výše.

Co Vás může potěšit jsou ceny plážového vybavení. Například brýle na potápění jsme i se šnorchlem koupili za 7 a půl eura, slunečník za 4 eura, to samé by u nás stálo dva krát tolik, možná i více krát. Tyto ceny jsou tedy nižší.

A pokud jste sportovní typ a baví Vás vodní sporty, nebo je chcete vyzkoušet poprvé, tak pro Vás mám i ceny vodních sportů.

Pokud si budete pronajímat auto nebo moped, prostudujte si ceny jejich pronájmu. A nepřijdete ani o ceny suvenýrů a jiných věci, které se jinam nevešly, tak jsem je dala do cen ostatních.

Uváděné orientační ceny jsou z 2010/2011.
Info o aktuálních cenách v Řecku naleznete zde na stránkách CA Invia.cz  >>

THASSOS dovolená snů již od 4 090 Kč

Vyberte si z rozsáhlé nabídky zájezdů do překrásných letovisek ostrova Thassos. Rezervujte online za bezkonkurenční ceny a navíc s řadou dalších výhod (sleva na dítě, novomanželská či seniorská sleva apod.) ...

Podívat se do nabídky zájezdů >>

Návrat na obsah