Thassos zábava a noční život - recko-thassos.cz

Thassos je překrásný, romantický a klidný řecký ostrov, jehož magickou krásu musíte spatřit na vlastní oči, abyste pochopili, v čem jeho půvabné kouzlo spočívá...
Váš průvodce ostrovem
Přejít na obsah
Zábava a noční život na Thassosu

S příchodem večera to začíná na Thassosu žít. Místní obyvatelé i turisté vycházejí do ulic na romantické procházky po nábřeží a usedají v místních restauracích, barech, tavernách, zahrádkách či hospůdkách s tradiční a autentickou řeckou kuchyní.
Kam vyrazit za noční zábavou?
V některých barech a nočních klubech se nejen dobře vaří, ale hraje zde i skvělá muzika. Největší zábavu a hudební zážitky najdete v klubech, kde se pořádají taneční večery - hraje tu typická řecká hudba buzuki či rembetika, při které tančí Řekové v krojích i bez, a vy se můžete také přidat a báječně se bavit.Za noční zábavou budete muset vyrazit do větších letovisek. Nejvíce možností k večerní a noční zábavě vám nabízí  přístav Limenas a jeho okolí.

Pro ty, kdo má rád romantické okamžiky v poetickém prostředí, je stále zelený Thassos s fantastickou přírodou, krásnými plážemi a průzračným mořem, jako stvořený.Užijte si každý okamžik vaší dovolené na tomto ostrově a nezapomeňte večer zajít na lehkou večeřI či osvěžující koktejl a báječně se bavte ať za doprovodu řecké hudby nebo šplouchajících vln, svitu měsíce a oblohy plné zářících hvězd a hvězdiček.

Kultura a starodávné tradice
Thassosané si zachovali svou kulturu, tradice a zvyky. Například v období turistického ruchu se ve starobylém divadle Limenas (Thassos) odehrává letní divadlo, kde můžete shlédnout různé starověké divadelní hry, dramata a komedie.

Pro hudební nadšence jsou na ostrově Thassos pravidelně organizovány hudební koncerty v různých letoviscích.V průběhu celého roku je možné se zúčastnit mnoha akcí, jako je například oslava Novoroční, Halloweenská či Velikonoční.

Jelikož Thassos patří mezi jedinečné destinace a má mnoho krásných pláží, tak se zde s oblibou pořádají svatby na pláži. V průběhu léta se zde tudíž můžete setkat se svatebním obřadem a oslavou manželství.
 TIP  
Pokud plánujete občanskou nebo pravoslavnou svatbu mimo ČR, a chcete mít romantický a krásný obřad v moderním pojetí nebo jako pohádku čí vinobraní, můžete pro tento zvláštní den zvolit nádherné prostředí ostrova Thassos a využít skvělých služeb společnosti" Nancy's Deco ", která sídlí na  ostrově Thassos  v Limenasu.
Při účasti na různých akcích a oslavách se dostanete do kontaktu s místními obyvateli, což vám dává příležitost k poznání místních zvyků a lidí, kteří jsou přátelští, otevření a pohostinní.


Podívejte se do aktuální nabídky zájezdů nebo volného ubytování na Thassosu
Návrat na obsah