Doprava na Thassos autobusem - recko-thassos.cz

Thassos je překrásný, romantický a klidný řecký ostrov, jehož magickou krásu musíte spatřit na vlastní oči, abyste pochopili, v čem jeho půvabné kouzlo spočívá...
Váš průvodce ostrovem
Přejít na obsah
Doprava


Autobusem na ostrov Thassos z různých měst České i Slovenské republiky


Rádi byste vyjeli autobusem na rodinnou dovolenou či na líbánky do Řecka, na některý z řeckých ostrovů nebo přímo na ostrov Thassos, ale máte problém sehnat Ck, která jezdí busem do Řecka z nějakého vetšího města, které je pro vás nejblíže?
Řešení je jednoduché a velice pohodlné. Už nemusíte obíhat jednotlivé kanceláře a zbytečně ztrácet čas. Nyní máte možnost si z pohodlí domova či kanceláře v zaměstnání vyhledat na internetových stránkách cestovní agentury Student Agency, s.r.o. nebo Invia.cz, a.s. (i já velice ráda služeb obou CA využívám) tu cestovní kancelář, která nabízí dopravu autobusem přesně dle vašich představ. Obě CA nabízí  zájezdy od stovek pojištěných cestovních kanceláří, což znamená, že zde naleznete odjezdová místa jak z Prahy, tak i z Brna, Frýdku Místku, Hranic, Lipníku nad Bečvou, Mohelnice, Nového Jičína, Olomouce, Ostravy, Prostějova, Vyškova, Příboru a dalších českých měst a dokonce i ze Slovenska, respektive ze slovenských měst.

Např. zde je odkaz na stránku s nabídkou zájezdů na Thassos autobusem >> od Invie. Odjezdová místa najdete vždy v popisu Vámi zvoleného zájezdu.


Důležitá informace:
Cesta autobusem na Thassos trvá přibližně 24 hodin (z Prahy až na ostrov).

Přeji vám šťastnou cestu a nádhernou dovolenou :-)

THASSOS dovolená snů již od 4 090 Kč

Vyberte si z rozsáhlé nabídky zájezdů do překrásných letovisek ostrova Thassos. Rezervujte online za bezkonkurenční ceny a navíc s řadou dalších výhod (sleva na dítě, novomanželská či seniorská sleva apod.) ...

Podívat se do nabídky zájezdů >>

Návrat na obsah