Thassos ( také jako Limenas) - informace a video z letoviska - recko-thassos.cz

Thassos je překrásný, romantický a klidný řecký ostrov, jehož magickou krásu musíte spatřit na vlastní oči, abyste pochopili, v čem jeho půvabné kouzlo spočívá...
Váš průvodce ostrovem
Přejít na obsah
Města


Thassos (město přezdíváno také jako Limenas)

je hlavním městem řeckého stejnojmenného řeckého ostrova Thassos. Město dostalo jméno Limenas proto, aby se nepletlo se stejným názvem ostrova. Město Thassos je s více než 3000 obyvateli největším centrem turismu, kde naleznete vše od taveren, barů a supermarketů, přes půjčovny automobilů a skůtrů, až po hlavní přístav ostrova, díky kterému se dostanete na okolní ostrovy. Thassos je velmi bohatý nejen na přírodu, ale také množství dochovaných památek - tržiště Agora ze 4.st n.l., Svatyni bohyně Artemis či další.

V okolí se nachází například Skala Potamia zhruba 10 km, Rachoni zhruba 7 km, Potamia zhruba 7 km, Limenaria zhruba 19 km, Potos zhruba 20 km.


Video Limenas Thassos (THASSOS TOWN)

Pohlédněte na video z města Limenas, které vám  přiblíží toto oblíbené letovisko na ostrově Thassos, jenž
si uchovalo několik archeologických lokalit, jako je Agora, starobylé hradby, zbytky chrámů a také amfiteátr v horách, kde se každoročně konají letní představení. Starý přístav je další atraktivní místo na Thassosu, kterým se odlišuje od ostatních měst tohoto ostrůvku.

Video Limenas Thassos

Dovolená na Thassosu

Slevy až 50 % jsou v plném proudu. Nenechte si ujít příležitost k levnější dovolené :-)

Podívejte se do nabídky zájezdů >>

Návrat na obsah